baner

 

TARGI

Od Wahadełka do Gwiazd

odbędą się w Gdańsku w Hali Olivia w dniach:

8 - 9 - 10 LUTY 2019

Serdecznie zapraszamy 8 - 9 - 10 lutego 2019 r. do Gdańska do Hali Olivia na unikalne Targi Medycyny Naturalnej, Kosmetyki Zdrowego Stylu Życia oraz mini Giełdę Minerałów.

Na naszych targach można będzie spotkać się z niezwykłymi ludźmi i podyskutować o Wszechświecie i prawach nim rządzących, o niecodziennych terapiach, starych metodach odzyskania zdrowia i urody oraz o najnowszych wynalazkach nie tylko z Polski.

UWAGA! WEJŚCIE NA TARGI SEKTOR B. KOŁO RECEPCJI HOTELU OLIVIA. GÓRNY PARKING.

Adres targów:

Hali Olivia

Al. Grunwaldzka 470

80-309 Gdańsk

Targi czynne od godziny 10 do 18.

Tematyka targów:

UWAGA! Darmowe wykłady, pokazy i szkolenia dla gości targów!

TARGI MEDYCYNY NATURALNEJ TARGI MEDYCYNY NATURALNEJ

Na targach wystawiać się będą firmy z Polski i z innych krajów które są z branży:

- kosmetyki i suplementy,

- kliniki i gabinety lekarskie

- medycyna naturalna,

- medycyna naturalna,

- żywność naturalna,

- biżuteria,

- urządzenia do masażu,

- SPA,

- wellness,

- Feng Shui,

- psychologowie, doradcy życiowi,

- wróżki

- wszystkie inne terapie związane ze zdrowiem,

www.facebook.com/odwahadelkadogwiazd

POLUB NAS NA FACEBOOKU!

Bałtyckie Spotkania i Targi to zawsze około 25 wykładów i mnóstwo gości z Kanady, przedstawicieli firm z Danii, Niemic i Ukrainy oraz Nepalu i Brazylii.

WKRÓTCE NOWE ATRAKCJE TARGÓW !!!

HIT Targów: WROŻBY NA NOWY ROK 2019 !!!

Specjalnie na tą edycję Targów przyjadą niezwykłe wróżki u których będzie można skorzystać z wróżb z kart Tarota !!!

Dowiecie się jak potoczy się Wasz los w zakresie:

- miłości

- rodziny

- przyjaciół

- pracy

- pieniędzy

- zdrowia

- i wielu innych aspektów Waszego życia!

Serdecznie zapraszamy !!!

HIT TARGÓW: Wiesław Błaszczyk z Kanady

Wiesław Błaszczyk z Kanady udzieli porad jak samemu się uleczyć i pomagać innym poznając przyczyny choroby.

Wygłosi wykłady:

1) Dlaczego chorujemy i jak samemu możemy się wyleczyć z każdej choroby, gdzie jest przyczyna naszych chorób?

2) Tajemnice naszych dolegliwości.

Hit targów: Masaż Japoński!

Na targach będzie osoba specjalizująca się w tradycyjnym masażu Japońskim!

Zapraszamy na tradycyjne masaże Japońskie!

Pan Zbyszek wykonuje masaż Japoński na specjalnym profesjonalnym krzesełku dzięki czemu ma dostęp do punktów energetycznych w ciele człowieka które może odpowiednio masować.

HIT TARGÓW: Terapie dźwiękowe za pomocą mis Tybetańskich !!!

Zapraszamy na terapeutyczne zabiegi dźwiękami za pomocą mis z Tybetu !!!

Jedyna taka okazja w Polsce!

Oryginalne ręcznie robione misy z Tybetu wykonane za pomocą pradawnych metod z unikatowego stopu metalu.

Tylko na naszych Targach możliwe są terapie dźwiękami z wykorzystaniem mis Tybetańskich, które stymulują obie półkule mózgu - polecane osobom, które cierpią na nadpobudliwość, roztargnienie i dekoncentrację.

Dodatkowo specjalnie na nasze Targi została sprowadzona duża misa Tybetańska ważąca ponad 13 kg dzięki której można poddać całe ciało terapeutycznym dźwiękom - jedyna taka misa w Polsce !!!

Zapraszamy również do zakupów terapeutycznych gongów które można stosować samemu w domu!

HIT TARGÓW: Kamienie i minerały z Brazylii oraz innych dalekich krajów !!!

Serdecznie zapraszamy do kupowania minerałów oraz do przyjścia na targi i obejrzenia wyjątkowych geodot które zostały przywiezione specjalnie na nasze targi z Brazylii oraz innych dalekich krajów !!!

To jedyna taka okazja w trójmieście aby zobaczyć wyjątkowe minerały które liczą miliony lat !!!

Dodatkowo jest możliwość zakupienia ozdobnych wisiorków i bransolet z unikatowych minerałów nie dostępnych w Trójmieście !!!

HIT TARGÓW: Zapraszamy na pokaz i koncert gongów Tybetańskich!

Wyjątkowa okazja do posłuchania i obejżenia gongów Tybetańskich oraz nabycia wyjątkowych prezentów świątecznych.

Słuchanie gongów Tybetańskich powoduje lepszą koncentracje i synchronizowanie obu półkul mózgowych.

Gongi Tybetańskie to idealny prezent dla bliskiej osoby!

HIT TARGÓW: Zdjęcia Aury !!!

Zapraszamy do robienia zdjęć Aury !!!

Na zdjęciach widać twarz badanej osoby oraz na drugim zdjęciu widać całą postać człowieka oraz całą aurę wokół danej osoby.

Do każdego zdjęcia aury jest załączony wielostronicowy opis aury człowieka opisujący stan zdrowia danej osoby.

Urządzenie do mierzenia aury mierzy Twój poziom energii i aktywności poprzez czujniki tzw. powrotnej bioinformacji. Te dane są analizowane, obrabiane i powiązane ze specyficznym emocjonalno-energetycznym stanem. To co widzisz na ekranie lub na wydruku przedstawia twoją własną energię - Twoją AURĘ.

TYPY OSOBOWOŚCI WEDŁUG KOLORÓW AURY

Następująca lista słów akcyjnych przedstawia streszczenie typów osobowości według kolorów określonych na podstawie naszych światowych wewnątrzaktywnych badań z dziesięcioma tysiącami ludzi.

CIEMNOCZERWONY

fizyczny, ciężko pracujący, aktywny, posiadający moc przetrwania, myślący realistycznie, siły witalne, wytrzymały, odkrywacz fizyczny CZERWONY pobudzenie, fizyczny, pełen energii, chętny do współzawodnictwa, przewodnik, zwycięzca, dążący do celu, odważny, duża wola chęci, atrakcyjny, przedsiębiorczy, wspierający

POMARAŃCZOWY

przyjemność, zadowolenie, chętny do współzawodnictwa, sensacyjny, pozytywnie nastawiony, zdecydowany w swoim działaniu, pobudzenie, produktywny, ekspresja fizyczna i kreatywny, podróżnik, przedsiębiorczy

ŻÓŁTOBRĄZOWY

myślący analitycznie, intelektualny, dokładny, logiczny, struktura, bezpieczeństwo, naukowy, uczciwy, osoba na której można polegać, perfekcjonista, dokładny w myśli i działaniu ŻÓŁTY chętny do zabawy, pogodny, kreatywny, wesoły, chętny do nauki, łatwe posunięcia w decydowaniu, zabawiający, promieniujący optymizmem, ciepły, uroczy, wielkoduszny, luźny

ZIELONY

społeczny, natura, zadowolenie, harmonia, nauczyciel, uwielbia komunikować się z innymi i dzielić poglądy, typ najbardziej towarzyski, idealny gospodarz lub gospodyni

CIEMNOZIELONY

szybko podejmujący decyzję, dążący do celu, bogactwo, materialny, komunikatywny, luksus, przewodnik, odpowiedzialność, organizator, siłą przewodnia, ambitne plany

NIEBIESKI

opiekuńczy, czuły, kochający, pomagający, lojalny, współczujący, spokojny, pragnący być pomocnym i wspomagający dla innych INDYGO przejrzystość, spokojny, głębokie uczucia wewnętrzne, miłość, zapatrzony w siebie, samo poznawający się, autentyczność, wysoko myślący, wyczucie wartości wewnętrznych, artysta

FIOLETOWY

intuicyjny, artysta, idealistyczny, magiczny, zmysłowy, teoretyk, futurysta, wizjonista, charyzmatyk, nie komformista, możliwości, wynalazca

LAWENDA

wyobraźnia, mistyczny, marzyciel, fantazja, artysta, delikatny, kreatywny, czuły, nierealistyczny lub eteryczny

BIAŁY

nadzmysłowy, przemiana, uduchowiony, leczący innych, wyciszony, czuły, życie w wyższych wymiarach, silne powiązania duchowe

Kosmetyki i suplementy Polskiej firmy Novea IDEA!

Na targi przyjedzie firma kosmetyczna Novea IDEA prezentująca szereg naturalnych kosmetyków i suplementów, w szczególności serie kosmetyków ze złotem w tym odmładzająco-liftingujący krem ze złotem na noc Au100 30 ml

Krem dedykowany jest skórze dojrzałej. W widoczny sposób spowalnia proces starzenia, spłyca istniejące zmarszczki i rozjaśnia przebarwienia.

Pani Christina Cynkier opowie o produktach firmy w czasie swoich wykładów.

Słynne odpromienniki ADR doktora Adriana Wosińskiego!

Będą cenne odpromienniki, słynne ADR doktora Adriana Wosińskiego który otrzymał wiele nagród międzynarodowych (Złoty Medal dla ADR-4 47. Światowy Salon Innowacji Brussels Eureka Bruksela, 1998 r., Złoty Medal dla ADR Protect w kategorii "Terapia" 17. Światowe Targi Innowacji Technicznych INPEX 2001 (Pittsburg, USA), Złoty Medal dla ADR-4 w kategorii "Dla ochrony zdrowia" 15. Światowy Zjazd Geniuszy (Tokio, Japonia, XI 2001 r).

Eugeniusz Leciej - Prezes Stowarzyszenia Kamiennych Kręgów

Eugeniusz Leciej - Prezes Stowarzyszenia Kamiennych Kręgów - Wygłosi prelekcje pod tytułem "Wciąż nie wyjaśnione tajemnice Kamiennych Kręgów - Nowe dowody."

HIT TARGÓW: Quantec - paramedyczna terapia organizmu !!!!

Czym jest urządzenie Quantec ?

Jest urządzeniem kwantowym, które najpierw diagnozuje problem na wielu płaszczyznach wielowymiarowo, a następnie wysyła do naszego biopola zestaw informacji, zmieniając celowo nasze środowisko /aurę/, a tym samym nasze ciało, oraz nasze relacje, biznes, uprawy...

Na czym polega terapia?

Terapia polega na uzupełnianiu informacji w brakujące miejsca w matrycy pacjenta /aurze/. Dzieje się to poprzez sygnały wysyłane zdalnie przez Quanteca ze stacji nadawczej przez określony czas. Pacjent poddany diagnozie i terapii nie musi być obecny w gabinecie terapeutycznym. Urządzenie diagnozuje i działa zdalnie na biopole pacjenta.

Czy Quantec jest skuteczny?

Liczba osób którym pomogła terapia Quanteciem stale i niezmiennie rośnie. Quantec jako pierwsze urządzenie kwantowe otrzymał wiele nagród za innowacyjne działanie na targach zdrowia. Na świecie jest urządzeniem wspomagającym medycynę akademicką w wielu krajach takich jak USA, Szwajcaria, Niemcy.

Dziedziny zastosowań Quanteca:

- zdrowie człowieka i zwierząt,

- relacje z drugim człowiekiem,

- biznes, coaching,

- uprawy roślin oraz hodowle,

- ochrona środowiska.

Ręczne wytłaczane oleje - tylko na naszych targach!

Specjalnie na targi przyjedzie stoisko z ręcznie wytłaczanymi olejami z Podlasia!

Ręcznie robione oleje są naturalnym dostawcą wielu składników potrzebnych każdemu człowiekowi, można je będzie zakupić tylko na naszych targach gdyż nie są one dostępne w wolnej sprzedaży.

Największa księgarnia ezoteryczna!!

Przyjedzie przedstawiciel miesięcznika "4 Wymiar" i przywiezie najciekawsze nowe książki z dziedziny ezoteryki, medycyny naturalnej i ochrony zdrowia, dziedziny rozwoju duchowego i kształcenia osobowości, niedostępne w naszych trójmiejskich księgarniach!

Pokazy gongów i mis himalajskich!

Zapraszamy na pokazy gongów i miss himalajskich które przywiezie Marek Tomczak.

Tylko na targach będzie można posłuchać terapeutycznego dźwięku gongów i mis himalajskich a również będzie można zakupić je do domu lub biura.

Dodatkowo będą do nabycia terapeutyczne zioła z Mazur, które zaprezentuje Marek.

Naturalne suplementy dostępne tylko na targach!

Są wytwarzanymi w sposób naturalny, bez chemii, których celem jest wspomaganie układu odpornościowego oraz dostarczanie organizmowi naturalnego magnezu.

Wyjątkowe naturalne suplementy które nie są dostępne w Internecie ani w sieciach sklepów.

To idealny, unikatowy prezent dla najbliższych - zwłaszcza że perfumy będą zapakowane w oryginale orientalne opakowania.

HIT TARGÓW! Kosmetyki z Czerwonej i Zielonej Glinki - firma SMOOTH.

Na targi przyjedzie firma kosmetyczna SMOOTH która istnieje na rynku od 26 lat!

Firma będzie prezentować nowości w kosmetyce między innymi Krem z Czerwonej Glinki do cery suchej oraz Krem z Komórkami Macierzystymi.

Specjalnie opracowana receptura kremu z czerwoną glinką dla cery suchej i naczynkowej. Krem działa nawilżająco i wygładzająco, redukuje plamy i przebarwienia. Niweluje zaczerwienienia skóry oraz działa łagodząco przy trądziku różowatym. Dzięki bardzo dużej zawartości czerwonej glinki, działa obkurczająco na naczynia krwionośne i chroni przed ich dalszym rozszerzaniem się. Dostarcza skórze minerały (duża zawartość żelaza, krzemu, wapnia, magnezu, miedzi, potasu, tytanu i manganu), mikroelementy i sole mineralne. Dla podniesienia efektów pielęgnacyjnych, krem dodatkowo wzbogacony jest witaminami A i E.

Dodatkowo będą prezentowany Krem z Komórkami Macierzystymi - Krem zawiera silne połączenie przeciwutleniaczy, chroniących komórki DNA.

Wspiera naturalny system odmładzania oraz mechanizmy naprawcze skóry.

Będzie też wiele innych różnych kosmetyków, suplementów od firmy Smooth.

Firma Kosmetyki Naturalne SMOOTH powstała w 1991r. Jej założycielem i jedynym właścicielem jest pani Barbara Miedziak. Firmą mająca swoją siedzibę w Swarzędzu koło Poznania od początku istnienia prowadzi działalność gospodarczą w zakresie produkcji i handlu kosmetykami z zielonej glinki i rokitnika.

HIT TARGÓW! Aranżacje wnętrz według nauki Feng Shui!

Na targi przyjedzie firma która profesjonalnie doradzi Państwa domom i firmom aby były zgodne z nauką Feng Shui dzięki czemu będzie się Państwu w domach i firmach dobrze przebywało.

Zapraszamy do skorzystania z porad udzielanych na naszych targach jak projektować mieszkania biura i ogrody według nauki Feng Shui!

Feng Shui w aranżacji wnętrz:

Konsultacja domów i mieszkań jest dwuetapowa. W pierwszej kolejności analizowane są parametry ludzi wg cyfr Kua (oraz dokumentacja analityczno-czasowa), a następnie na miejscu wykonywana jest część praktyczna polegająca na:

- ochronie ludzi i ich domostw ( Feng Shui defensywne),

- indywidualnym rozplanowaniu położenia wezgłowia łóżek i miejsc do pracy w domu (Szkoła Kompasu statyczna),

- harmonizacji indywidualnej osób i harmonizacji partnerskiej (Partnerstwo)

- polepszaniu stanu zdrowia całej rodziny (Zdrowie), - inspirowaniu rozwoju osobistego (Twórczość), - pomocy w zdobywaniu nowej wiedzy (Wiedza),

- rozwoju osobistej kariery zawodowej (Kariera),

- opieki i przychylności przyjaciół (Pomocni Ludzie),

- stworzeniu energetycznych warunków harmonijnego rozwoju we wszystkich dziedzinach życia w periodzie czasowym oddania domu lub mieszkania do użytku (Szkoła Latających Gwiazd-Feng Shui dynamiczne).

Używane Rozwiązania:

- działanie przez niedziałanie (usuwanie przyczyn, blokad energetycznych lub nadmiaru przedmiotów),

- kierunki świata (pole magnetyczne ziemskie),

- czas lunarny otwarcia domu lub mieszkania i jego historia,

- kolorystyka (wibracje energetyczne odbitego światła),

- kształty, wymiary i materiały,

- remedia (lekarstwa Feng Shui- w ostateczności).

HIT Targów: Wróżby z kart Tarota !!!

Specjalnie na tą edycję Targów przyjadą niezwykłe wróżki u których będzie można skorzystać z wróżb z kart Tarota !!!

Dowiecie się jak potoczy się Wasz los w zakresie:

- miłości

- rodziny

- przyjaciół

- pracy

- pieniędzy

- zdrowia

- i wielu innych aspektów Waszego życia!

Serdecznie zapraszamy !!!

Lucjan Sław Parfianowicz - Twórca i pisarz.

Wygłosi wykład: Kod Daty Urodzenia - jak skorzystać z tej wiedzy.

Na wykładzie odbędzie promocja autorskiej książki.

Będą też udzielane porady z zakresu indywidualnego kodu urodzenia!

HIT Targów: DIAGNOSTYKA ORGANIZMU CZŁOWIEKA URZĄDZENIEM SKANUJĄCYM CIAŁO - QUANTUM

W 1 minutę dowiesz się bezinwazyjnie w jakim stanie jest Twój organizm.

BADANIE KOMPUTEROWE!

Analiza organizmu w zakresach (ponad 120 stron analizy organizmu):

1) układ krążenia i naczyń mózgowych,

2) funkcje przewodu pokarmowego,

3) funkcje wątroby,

4) funkcje pęcherzyka żółciowego,

5) funkcje trzustki,

6) funkcje nerek,

7) funkcje płuc,

8) stan mózgu- m.in. indeks pamięci,

9) układ kostny,

10) gęstość mineralna kości,

11) choroby reumatyczne kości,

12) cukier we krwi i w moczu,

13) ogólny stan fizyczny - PH

14) toksyny,

15 pierwiastki śladowe,

16) ginekologia,

17) skóra,

18) układ hormonalny,

19) układ odpornościowy,

20) piersi,

21) witaminy,

22) aminokwasy,

23) indeks wzrostu kostnego,

24) funkcje oczu,

25) metale ciężkie,

26) alergeny,

27) koenzymy,

28) otyłość,

29) kolagen,

30) funkcja jelit,

31) meridiany i rozgałęzienia,

32) impuls naczyń mózgowych,

33) lipidy we krwi (cholesterol HDL, LDL, CCH)

34) cykl menstruacyjny,

35) ADHD,

36) skład ciała BMI,

37) tarczyca,

38) sperma i plemniki,

39) prostata,

40) męskie funkcje rozrodcze.

Quantum Shield - Nano Technology

Tarcza Kwantowa - antyradiator neutralizujący promieniowanie elektromagnetyczne telefonu komórkowego.

Funkcja:

Tarcza Kwantowa ochrania przed promieniowaniem elektromagnetycznym, jest wykonana z silikonu i naturalnych minerałów turmalin, german i specjalny układ kryształów.

Neutralizuje negatywne promieniowanie telefonu komórkowego na ludzkie ciało i mózg o 96,43 %. Przedłuża żywotność akumulatora dwa lub trzy razy. Zmniejsza o 50% czas ładowania baterii.

Zwiększa pojemność akumulatora i przedłuża czas gotowości i rozmów 0,5-2 razy.

Dlaczego powinniśmy używać tarczy kwantowej w naszym życiu?

Promieniowanie elektromagnetyczne jest bardzo szkodliwie dla organizmów żywych, zakłóca naturalne pole magnetyczne człowieka, zaburza funkcje centralnego układu nerwowego, które mogą powodować wiele objawów, takich jak bóle i zawroty głowy, bezsenność i brak koncentracji, depresje, wypadanie włosów, bezpłodność, nowotwory, zaburzenia hormonalne itd.

Tarcza kwantowa zmniejsza tempo absorpcji promieniowania na ludzki mózg i ciało.

Jest to wysoko zaawansowana nowoczesna technologia chroniąca organizm przed szkodliwym działaniem fal elektromagnetycznych. Przetestowany przez Centrum Komunikacji Ministerstwa Narodowego Measurement - wynik badań zmniejszenie promieniowania o 96,43 % !!!

Więc nasza tarcza kwantowa antyradiator jest najlepszym wyborem !!!

Zastosowanie:

Zdjąć taśmę samoprzylepną z tyłu tarczy i przykleić z tyłu telefonu lub na innym urządzeniu.

Quantum może być również stosowany dla innych urządzeń emitujących promieniowanie, takich jak walkie-talkie, telefony komórkowe, nawigacje GPS, telewizory, kuchenki mikrofalowe, komputery, monitory LCD, laptopy, aparaty cyfrowe, MP3. itp

Tarcza jonizacja na poziomie od 1600 - 1900 jonów ujemnych.

Tarcza jonizacja na poziomie od 1600 - 1900 jonów ujemnych. Karta jonizacja na poziomie od 2200 - 2500 jonów ujemnych.

HIT Targów: Jantry z Nepalu

Na targi przyjedzie specjalnie stoisko na którym będą wytwarzane indywidualnie Jantry. Pochodząca z Tybetu licząca ponad 5000 lat sztuka wytwarzania indywidualnych Jantr będzie prezentowana tylko na naszych targach.

Jantra - są to malowane bądź rysowane formy geometryczne o różnych kształtach przypominających buddyjskie mandale, które przedstawiają Hinduską wiedzę tajemną wpływającą na życie człowieka. Najczęściej Jantry są rysowane lub malowane na papierze ryżowym, lub na innym materiale . W innych przypadkach są nanoszone na przedmioty, miejsca zamieszkania lub w miejscach do tego celu przeznaczonych. Jantra jest sama przez się w swoim obrysie znakiem magicznym o tajemnym działaniu, Jest boską geometrią emitującą specyficzną energię twórczej przemiany. Jantry swoją energią wpływają na rzeczywistość, którym Bogowie Hinduscy nadali siłę przekształcania ludzkich problemów na poziomie zarówno fizycznym, duchowym jak i materialnym.

Jantry są one przeznaczone tylko i wyłącznie dla danej osoby dla której są wytwarzane. Jest cała gama Jantr które mają chronić przed chorobami daną osobę, mają za zadanie likwidować zagrożenia dla danej osoby, powodować że dana osoba czuje się szczęśliwa i naładowana energią, sprawiać że dana osoba odniesie sukces biznesowy. To wyjątkowa okazja do nabycia unikalnych talizmanów dla siebie i najbliższych osób!

Naturalne suplementy dostępne tylko na targach!

Na targi przyjedzie specjalnie stoisko z suplementami wytwarzanymi w sposób naturalny, bez chemii, których celem jest wspomaganie układu odpornościowego oraz dostarczanie organizmowi naturalnego magnezu.

Wyjątkowe naturalne suplementy które nie są dostępne w Internecie ani w sieciach sklepów.

BADANIE KRWI

Mikroskopowe badanie żywej kropli krwi

Badanie żywej kropli krwi to technika badawcza służąca ocenie zdolności organizmu do utrzymania wewnętrznej stabilności, zwanej homeostazą.

W obrazie krwi stwierdzamy składniki morfotyczne krwi:

a).prawidłowe,

b).patologiczne - pasożyty

Pod względem wykrywalności pasożytów obecnych w organizmie człowieka, mikroskopowa analiza żywej krwi jest jedną z bardziej skutecznych metod.

- grzyby

obecność drożdżaków, w próbce widać pojedyncze jak i całe kolonie grzybów

- objawy zakwaszenia w układnie krwionośnym

np. agregacja erytrocytów(zlepienie) wskazuje na zakwaszenie krwi(obniżenie ph).

- zaburzenia gospodarki mineralnej

np. obecność kwasu ortofosforowego świadczy o tym, że w organizmie brakuje wapnia

- kryształy kwasu moczowego - jeśli są stwierdzone w preparacie mogą świadczyć między innymi o wysokim poziomie kwasu we krwi, zaburzeniach metabolicznych.

Kryształy najczęściej odkładają się w stawach i tkankach miękkich(np. dna moczanowa).

- obecność kryształów soli fosforanowo - wapniowych

- uszkodzenia erytrocytów

- podwyższona liczba białych ciałek krwi

- obecność skrystalizowanego cholesterolu

- metale ciężkie i wiele innych

Serdecznie zapraszam na mikroskopowe badanie z analizą krwi na naszych Targach!

Dźwiękoterapia - naprawcze działanie fal dźwiękowych

Na targi przyjedzie specjalistyczne stoisko od dźwiękoterapii.

Dźwiękoterapia wykorzystuje naprawcze działanie częstotliwości które docierając do organizmu powodując samoleczenie organizmu. Metoda ta bardzo polecana jest zarówno dla chorób fizycznych jak i psychicznych.

Więcej o metodzie dowiecie się Państwo na targach.

Na targach będą stoiska z bardzo rzadkimi minerałami.

Zapraszamy do oryginalnych zakupów i do kupowania prezentów dla najbliższych.

Naturalne miody

Przyjadą specjalne stoiska z dużą ilością naturalnych miodów z Polskich pasiek.

Stoiska przywiozą rzadko występujące miody które są nie dostępne w sklepach oraz których receptury bardzo dobrze wypływają na organizm ludzki.

Grzegorz Ciszak

Grzegorz Ciszak przywiezie symbole szczęścia i powodzenia, a również remedia do Feng Shui - starej Chińskiej sztuki synchronizacji energii w otaczającej nas przestrzeni.

Teksty oraz zdjęcia pobrane ze strony internetowej producenta www.firmaciszak.pl

Orginalne wyroby z Nepalu

Będzie stoisko z oryginalnymi wyrobami z Nepalu - specjalnie na edycję listopadową stoisko przywiezie niezwykłe towary prosto z Nepalu!

Maść żywokostowa

Maść żywokostowa ze względu na skuteczność i szybkość działania znana jest i stosowana od bardzo dawna.

Żywokost pobudza ziarnicowanie skóry - nawilża ją i regeneruje zwiększając jej elastyczność przy jednoczesnym zmniejszeniu rogowacenia. Niweluje popękane naczynka, działa przeciwzmarszczkowo oraz ma zbawienny wpływ na żylaki, owrzodzenia i hemoroidy. Maść żywokostowa przyspiesza regenerację kości i stawów, pozytywnie wpływając na elastyczność i gładkość ciała z zachowaniem swych właściwości przeciwbólowych (reumatyzm) i pielęgnujących.

Dla ulgi w bólu stosować 2-3 razy dziennie.

Dla pielęgnacji co drugi dzień na około 30 minut przed myciem.

Tekst na podstawie ogólnodostępnej literatury zielarskiej oraz informacji ze stron internetowych.

Orginalne wyroby z Azerbejdżanu

Będzie stoisko z oryginalnymi wyrobami z Azerbejdżanu! Każdy unikatowy produkt został przywieziony prosto z Azerbejdżanu!

Jacek Krawczyk

Niezwykły wynalazca, twórca urządzeń opartych na fizyce kwantowej przedstawi nowe wynalazki.

Będzie też niezwykle skuteczna bioenergoterapeutka Zdzisława Wawrzyniak.

Na targi przyjadą słynne wróżki Fatima, Kira i Tatiana.

ODZYSKAJ ZDROWIE, DOBRY HUMOR I URODĘ.

PRZYJDŹ DO NAS NA TARGI! ZAPRASZAMY!

Zapraszamy na targi do Hali Olivii do wielu usługowych i handlowych stoisk.

Będą ręcznie robione mydełka oraz ręcznie robiona biżuteria.

Będzie możliwość zakupu pięknej biżuterii, kolagenu, arganu, minerałów, kamieni szlachetnych oraz różnych miodów, ziół, przypraw, oleji, a także literatury z zakresu ezoteryki i medycyny naturalnej. Można będzie poznać moc naturalnych terapii z zakresu medycyny alternatywnej i holistycznej.

Ponadto będą wróżki, bioenergoterapeuci (słynna Zdzisława Wawrzyniak) oraz wiele stoisk z minerałami oraz kamieniami szlachetnymi czyli mini giełda minerałów. Dodatkowo będą stoiska z naturalnymi kosmetykami - prosto od producentów!

Czekają również na Państwa unikalne, pasjonujące wykłady (bezpłatne dla gości targów) w czasie których można będzie zapoznać się z nowymi wynalazkami, nauczyć się jak pozbyć się bólu, zapanować nad negatywnymi energiami wokół nas oraz nauczyć się jak oczyścić swój dom i swoich bliskich oraz zabezpieczyć się przed złymi wpływami innych ludzi.

Zapraszamy Państwa na ciekawe wykłady i do naszych specjalistów oraz na zakupy do stoisk handlowych.

Targi Medycyny Naturalnej i Kosmetyki Hala Olivia 8 - 9 - 10 luty 2019 r. od 10 do 18 od piątku do niedzieli.

A więc zapraszamy Państwa na ciekawe wykłady do naszych specjalistów, zielarzy, i na zakupy do stoisk handlowych.

Przeznaczcie te 3 dni dla siebie!

Jesteście tego warci oraz Wasze zdrowie również!

Bilet ulgowy 7 zł, normalny 9 zł, a wstęp na wszystkie wykłady bezpłatny dla uczestników targów.

UWAGA!!! NOWA STRONA Z NAJNOWSZYMI INFORMACJAMI O TARGACH:

www.facebook.com/odwahadelkadogwiazd

POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Centrum Selena - Monika Dymecka 80-419 Gdańsk, ul.Dubois 86, tel.(58) 341 75 40, kom. 0601 61 55 49